ÇAY TV Türksat Frekans Bilgisi

ÇAY TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan YEREL temalı ÇAY TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ÇAY TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ÇAY TV Türksat Frekansı Nedir?


ÇAY TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıÇAY TV
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipSD
KategoriYEREL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme27.02.2024


ÇAY TV kanalının Türksat frekansı nedir?

ÇAY TV Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. ÇAY TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ÇAY TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ÇAY TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEREL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan ÇAY TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ÇAY TV Kanal Bilgileri

ÇAY TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ÇAY TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.