CEM RADYO Türksat Frekans Bilgisi

CEM RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı CEM RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CEM RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CEM RADYO Türksat Frekansı Kaç?

CEM RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı CEM RADYO
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipRD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme25.03.2023

CEM RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

CEM RADYO Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. CEM RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CEM RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CEM RADYO kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CEM RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan CEM RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CEM RADYO Kanal Bilgileri

CEM RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CEM RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.