CGTN DOCUMENTARY HD Türksat Frekans Bilgisi

CGTN DOCUMENTARY HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı CGTN DOCUMENTARY HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CGTN DOCUMENTARY HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CGTN DOCUMENTARY HD Türksat Frekansı Nedir?


CGTN DOCUMENTARY HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıCGTN DOCUMENTARY HD
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


CGTN DOCUMENTARY HD kanalının Türksat frekansı nedir?

CGTN DOCUMENTARY HD Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. CGTN DOCUMENTARY HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

CGTN DOCUMENTARY HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CGTN DOCUMENTARY HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan CGTN DOCUMENTARY HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CGTN DOCUMENTARY HD Kanal Bilgileri

CGTN DOCUMENTARY HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CGTN DOCUMENTARY HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.