CGTN HD Türksat Frekans Bilgisi

CGTN HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı CGTN HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CGTN HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CGTN HD Türksat Frekansı Kaç?

CGTN HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı CGTN HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreŞifresiz

CGTN HD kanalının Türksat frekansı nedir?

CGTN HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. CGTN HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

CGTN HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CGTN HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CGTN HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan CGTN HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CGTN HD Kanal Bilgileri

CGTN HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CGTN HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.