CHILLOUT Türksat Frekans Bilgisi

CHILLOUT Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı CHILLOUT kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CHILLOUT Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CHILLOUT Türksat Frekansı Kaç?

CHILLOUT Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı CHILLOUT
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS
Güncelleme27.03.2023

CHILLOUT kanalının Türksat frekansı nedir?

CHILLOUT Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. CHILLOUT kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CHILLOUT Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CHILLOUT kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CHILLOUT kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan CHILLOUT kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CHILLOUT Kanal Bilgileri

CHILLOUT kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CHILLOUT kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.