CLASSICAL MUSIC Türksat Frekans Bilgisi

CLASSICAL MUSIC Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı CLASSICAL MUSIC kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CLASSICAL MUSIC Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CLASSICAL MUSIC Türksat Frekansı Kaç?

CLASSICAL MUSIC Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı CLASSICAL MUSIC
Frekansı11855
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK T4BSSR3
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto

CLASSICAL MUSIC kanalının Türksat frekansı nedir?

CLASSICAL MUSIC Kanalı 11855 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. CLASSICAL MUSIC kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CLASSICAL MUSIC Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CLASSICAL MUSIC kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CLASSICAL MUSIC kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DIGITURK T4BSSR3 paketinde bulunan CLASSICAL MUSIC kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CLASSICAL MUSIC Kanal Bilgileri

CLASSICAL MUSIC kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CLASSICAL MUSIC kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.