CLASSICAL ORCHESTRAL Türksat Frekans Bilgisi

CLASSICAL ORCHESTRAL Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı CLASSICAL ORCHESTRAL kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CLASSICAL ORCHESTRAL Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CLASSICAL ORCHESTRAL Türksat Frekansı Kaç?

CLASSICAL ORCHESTRAL Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı CLASSICAL ORCHESTRAL
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS
Güncelleme20.03.2023

CLASSICAL ORCHESTRAL kanalının Türksat frekansı nedir?

CLASSICAL ORCHESTRAL Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. CLASSICAL ORCHESTRAL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CLASSICAL ORCHESTRAL Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CLASSICAL ORCHESTRAL kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CLASSICAL ORCHESTRAL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan CLASSICAL ORCHESTRAL kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CLASSICAL ORCHESTRAL Kanal Bilgileri

CLASSICAL ORCHESTRAL kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CLASSICAL ORCHESTRAL kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.