CLASSIC ROCK Türksat Frekans Bilgisi

CLASSIC ROCK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı CLASSIC ROCK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CLASSIC ROCK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CLASSIC ROCK Türksat Frekansı Kaç?

CLASSIC ROCK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı CLASSIC ROCK
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreNDS
Güncelleme27.03.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

CLASSIC ROCK kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
CLASSIC ROCK 11305 V - Dikey Batı 30000 3/4 T5B DIGITURK HD T56


CLASSIC ROCK kanalının Türksat frekansı nedir?

CLASSIC ROCK Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. CLASSIC ROCK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CLASSIC ROCK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CLASSIC ROCK kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CLASSIC ROCK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan CLASSIC ROCK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CLASSIC ROCK Kanal Bilgileri

CLASSIC ROCK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CLASSIC ROCK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.