CLASSIC ROCK Türksat Frekans Bilgisi

CLASSIC ROCK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı CLASSIC ROCK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CLASSIC ROCK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CLASSIC ROCK Türksat Frekansı Kaç?

CLASSIC ROCK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı CLASSIC ROCK
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.03.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

CLASSIC ROCK kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
CLASSIC ROCK 12187 V - Dikey Batı 27500 5/6 T4A DTVH P4 HD T411


CLASSIC ROCK kanalının Türksat frekansı nedir?

CLASSIC ROCK Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. CLASSIC ROCK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CLASSIC ROCK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

CLASSIC ROCK kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CLASSIC ROCK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan CLASSIC ROCK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CLASSIC ROCK Kanal Bilgileri

CLASSIC ROCK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CLASSIC ROCK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.