CNNTURK RADYO Türksat Frekans Bilgisi

CNNTURK RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı CNNTURK RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CNNTURK RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CNNTURK RADYO Türksat Frekansı Nedir?

CNNTURK RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıCNNTURK RADYO
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

CNNTURK RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

CNNTURK RADYO Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. CNNTURK RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CNNTURK RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CNNTURK RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan CNNTURK RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CNNTURK RADYO Kanal Bilgileri

CNNTURK RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CNNTURK RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.