CNN INTERNATIONAL Türksat Frekans Bilgisi

CNN INTERNATIONAL Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı CNN INTERNATIONAL kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CNN INTERNATIONAL Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CNN INTERNATIONAL Türksat Frekansı Nedir?

CNN INTERNATIONAL Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıCNN INTERNATIONAL
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriHABER
ŞifreNDS
Güncelleme3.10.2023

CNN INTERNATIONAL kanalının Türksat frekansı nedir?

CNN INTERNATIONAL Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. CNN INTERNATIONAL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CNN INTERNATIONAL Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CNN INTERNATIONAL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan CNN INTERNATIONAL kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CNN INTERNATIONAL Kanal Bilgileri

CNN INTERNATIONAL kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CNN INTERNATIONAL kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.