CNN INT HD Türksat Frekans Bilgisi

CNN INT HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan CNN INT HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CNN INT HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CNN INT HD Türksat Frekansı Nedir?

CNN INT HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıCNN INT HD
Frekansı11265
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T55
TipHD
ŞifreIrdeto
Güncelleme4.12.2023

CNN INT HD kanalının Türksat frekansı nedir?

CNN INT HD Kanalı 11265 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. CNN INT HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

CNN INT HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CNN INT HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T55 paketinde bulunan CNN INT HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CNN INT HD Kanal Bilgileri

CNN INT HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CNN INT HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.