CNN TURK HD Türksat Frekans Bilgisi

CNN TURK HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı CNN TURK HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CNN TURK HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CNN TURK HD Türksat Frekansı Nedir?

CNN TURK HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıCNN TURK HD
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.12.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

CNN TURK HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
CNN TÜRK 12034 V - Dikey Batı 27500 5/6 T4A DTVH P2 T47


CNN TURK HD kanalının Türksat frekansı nedir?

CNN TURK HD Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. CNN TURK HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

CNN TURK HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CNN TURK HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan CNN TURK HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CNN TURK HD Kanal Bilgileri

CNN TURK HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CNN TURK HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.