ÇOCUK SMART HD Türksat Frekans Bilgisi

ÇOCUK SMART HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı ÇOCUK SMART HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ÇOCUK SMART HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ÇOCUK SMART HD Türksat Frekansı Nedir?

ÇOCUK SMART HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıÇOCUK SMART HD
Frekansı12245
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P5 HD T416
TipHD
KategoriÇOCUK
ŞifreNDS
Güncelleme29.11.2023

ÇOCUK SMART HD kanalının Türksat frekansı nedir?

ÇOCUK SMART HD Kanalı 12245 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ÇOCUK SMART HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

ÇOCUK SMART HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ÇOCUK SMART HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P5 HD T416 paketinde bulunan ÇOCUK SMART HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ÇOCUK SMART HD Kanal Bilgileri

ÇOCUK SMART HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ÇOCUK SMART HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.