COOL JAZZ Türksat Frekans Bilgisi

COOL JAZZ Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı COOL JAZZ kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel COOL JAZZ Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. COOL JAZZ Türksat Frekansı Kaç?

COOL JAZZ Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı COOL JAZZ
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS
Güncelleme27.03.2023

COOL JAZZ kanalının Türksat frekansı nedir?

COOL JAZZ Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. COOL JAZZ kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

COOL JAZZ Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

COOL JAZZ kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza COOL JAZZ kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan COOL JAZZ kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ COOL JAZZ Kanal Bilgileri

COOL JAZZ kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. COOL JAZZ kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.