CRYSTAL TV PLUS Türksat Frekans Bilgisi

CRYSTAL TV PLUS Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı CRYSTAL TV PLUS kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel CRYSTAL TV PLUS Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. CRYSTAL TV PLUS Türksat Frekansı Nedir?

CRYSTAL TV PLUS Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıCRYSTAL TV PLUS
Frekansı18633
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiCRYSTAL TV PAKET
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.09.2023

CRYSTAL TV PLUS kanalının Türksat frekansı nedir?

CRYSTAL TV PLUS Kanalı 18633 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. CRYSTAL TV PLUS kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

CRYSTAL TV PLUS Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza CRYSTAL TV PLUS kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda CRYSTAL TV PAKET paketinde bulunan CRYSTAL TV PLUS kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ CRYSTAL TV PLUS Kanal Bilgileri

CRYSTAL TV PLUS kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. CRYSTAL TV PLUS kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.