ÇUKUROVA RADYO Türksat Frekans Bilgisi

ÇUKUROVA RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı ÇUKUROVA RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ÇUKUROVA RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ÇUKUROVA RADYO Türksat Frekansı Kaç?

ÇUKUROVA RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı ÇUKUROVA RADYO
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz

ÇUKUROVA RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

ÇUKUROVA RADYO Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ÇUKUROVA RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ÇUKUROVA RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ÇUKUROVA RADYO kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ÇUKUROVA RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan ÇUKUROVA RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ÇUKUROVA RADYO Kanal Bilgileri

ÇUKUROVA RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ÇUKUROVA RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.