DARE TO DREAM Türksat Frekans Bilgisi

DARE TO DREAM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı DARE TO DREAM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DARE TO DREAM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DARE TO DREAM Türksat Frekansı Kaç?

DARE TO DREAM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı DARE TO DREAM
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

DARE TO DREAM kanalının Türksat frekansı nedir?

DARE TO DREAM Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. DARE TO DREAM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DARE TO DREAM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DARE TO DREAM kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DARE TO DREAM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan DARE TO DREAM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DARE TO DREAM Kanal Bilgileri

DARE TO DREAM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DARE TO DREAM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.