DEEP BLUES Türksat Frekans Bilgisi

DEEP BLUES Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı DEEP BLUES kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DEEP BLUES Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DEEP BLUES Türksat Frekansı Kaç?

DEEP BLUES Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı DEEP BLUES
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipRD
KategoriMÜZİK
ŞifreNDS

DEEP BLUES kanalının Türksat frekansı nedir?

DEEP BLUES Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DEEP BLUES kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DEEP BLUES Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DEEP BLUES kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DEEP BLUES kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan DEEP BLUES kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DEEP BLUES Kanal Bilgileri

DEEP BLUES kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DEEP BLUES kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.