DEHA TV Türksat Frekans Bilgisi

DEHA TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı DEHA TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DEHA TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DEHA TV Türksat Frekansı Kaç?

DEHA TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı DEHA TV
Frekansı12264
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiGÜÇ TELEKOM T415
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz

DEHA TV kanalının Türksat frekansı nedir?

DEHA TV Kanalı 12264 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DEHA TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DEHA TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DEHA TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DEHA TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda GÜÇ TELEKOM T415 paketinde bulunan DEHA TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DEHA TV Kanal Bilgileri

DEHA TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DEHA TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.