DIGITURK 4K Türksat Frekans Bilgisi

DIGITURK 4K Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı DIGITURK 4K kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DIGITURK 4K Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DIGITURK 4K Türksat Frekansı Kaç?

DIGITURK 4K Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı DIGITURK 4K
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme27.03.2023

DIGITURK 4K kanalının Türksat frekansı nedir?

DIGITURK 4K Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DIGITURK 4K kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DIGITURK 4K Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DIGITURK 4K kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DIGITURK 4K kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan DIGITURK 4K kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DIGITURK 4K Kanal Bilgileri

DIGITURK 4K kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DIGITURK 4K kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.