DISCOVERY CHANNEL HD Türksat Frekans Bilgisi

DISCOVERY CHANNEL HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı DISCOVERY CHANNEL HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DISCOVERY CHANNEL HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DISCOVERY CHANNEL HD Türksat Frekansı Nedir?

DISCOVERY CHANNEL HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDISCOVERY CHANNEL HD
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreNDS
Güncelleme4.12.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

DISCOVERY CHANNEL HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
DISCOVERY CHANNEL HD 12378 H - Yatay TR 30000 3/4 T4A TÜRKSAT ANKARA PAKET 14 - TÜRKİYE


DISCOVERY CHANNEL HD kanalının Türksat frekansı nedir?

DISCOVERY CHANNEL HD Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DISCOVERY CHANNEL HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

DISCOVERY CHANNEL HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DISCOVERY CHANNEL HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan DISCOVERY CHANNEL HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DISCOVERY CHANNEL HD Kanal Bilgileri

DISCOVERY CHANNEL HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DISCOVERY CHANNEL HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.