DISCOVERY SCIENCE Türksat Frekans Bilgisi

DISCOVERY SCIENCE Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DISCOVERY SCIENCE kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DISCOVERY SCIENCE Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DISCOVERY SCIENCE Türksat Frekansı Nedir?

DISCOVERY SCIENCE Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDISCOVERY SCIENCE
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
ŞifreNDS
Güncelleme9.06.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

DISCOVERY SCIENCE kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
DISCOVERY SCIENCE HD 11305 V - Dikey Batı 30000 3/4 T5B DIGITURK HD T56


DISCOVERY SCIENCE kanalının Türksat frekansı nedir?

DISCOVERY SCIENCE Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DISCOVERY SCIENCE kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DISCOVERY SCIENCE Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DISCOVERY SCIENCE kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan DISCOVERY SCIENCE kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DISCOVERY SCIENCE Kanal Bilgileri

DISCOVERY SCIENCE kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DISCOVERY SCIENCE kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.