DISNEY CHANNEL Türksat Frekans Bilgisi

DISNEY CHANNEL Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı DISNEY CHANNEL kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DISNEY CHANNEL Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DISNEY CHANNEL Türksat Frekansı Kaç?

DISNEY CHANNEL Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı DISNEY CHANNEL
Frekansı12422
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU
TipSD
KategoriÇOCUK
ŞifreŞifresiz

DISNEY CHANNEL kanalının Türksat frekansı nedir?

DISNEY CHANNEL Kanalı 12422 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DISNEY CHANNEL kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DISNEY CHANNEL Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DISNEY CHANNEL kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DISNEY CHANNEL kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU paketinde bulunan DISNEY CHANNEL kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DISNEY CHANNEL Kanal Bilgileri

DISNEY CHANNEL kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DISNEY CHANNEL kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.