DISNEY JUNIOR Türksat Frekans Bilgisi

DISNEY JUNIOR Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ÇOCUK temalı DISNEY JUNIOR kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DISNEY JUNIOR Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DISNEY JUNIOR Türksat Frekansı Kaç?

DISNEY JUNIOR Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı DISNEY JUNIOR
Frekansı11822
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR14166
FEC3/4
Paket İsmiFOX INT HD PAKET
TipHD
KategoriÇOCUK
ŞifreIrdeto

Kanalın Diğer Frekansları:

DISNEY JUNIOR kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
DISNEY JUNIOR 11880 H - Yatay Doğu 20000 3/4 T4A TÜRK TELEKOM HD PAKET-2
DISNEY JUNIOR 11180 H - Yatay Batı 29750 5/6 T3A DIGITURK HD T324


DISNEY JUNIOR kanalının Türksat frekansı nedir?

DISNEY JUNIOR Kanalı 11822 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 14166 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DISNEY JUNIOR kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DISNEY JUNIOR Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DISNEY JUNIOR kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DISNEY JUNIOR kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ÇOCUK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda FOX INT HD PAKET paketinde bulunan DISNEY JUNIOR kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DISNEY JUNIOR Kanal Bilgileri

DISNEY JUNIOR kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DISNEY JUNIOR kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.