DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Türksat Frekans Bilgisi

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Türksat Frekansı Nedir?

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipRD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme9.06.2023

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalının Türksat frekansı nedir?

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA Kanal Bilgileri

DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DIS YAY ORTA DALGA ARAPÇA kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.