DİYANET RİSALET RADYO Türksat Frekans Bilgisi

DİYANET RİSALET RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİN temalı DİYANET RİSALET RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DİYANET RİSALET RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DİYANET RİSALET RADYO Türksat Frekansı Nedir?

DİYANET RİSALET RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDİYANET RİSALET RADYO
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipRD
KategoriDİN
ŞifreŞifresiz
Güncelleme4.12.2023

DİYANET RİSALET RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

DİYANET RİSALET RADYO Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DİYANET RİSALET RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DİYANET RİSALET RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DİYANET RİSALET RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİN kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan DİYANET RİSALET RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DİYANET RİSALET RADYO Kanal Bilgileri

DİYANET RİSALET RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DİYANET RİSALET RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.