DİZİ PREMIUM Türksat Frekans Bilgisi

DİZİ PREMIUM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DİZİ temalı DİZİ PREMIUM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DİZİ PREMIUM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DİZİ PREMIUM Türksat Frekansı Kaç?

DİZİ PREMIUM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı DİZİ PREMIUM
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriDİZİ
ŞifreNDS
Güncelleme20.03.2023

DİZİ PREMIUM kanalının Türksat frekansı nedir?

DİZİ PREMIUM Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DİZİ PREMIUM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DİZİ PREMIUM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DİZİ PREMIUM kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DİZİ PREMIUM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal DİZİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan DİZİ PREMIUM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DİZİ PREMIUM Kanal Bilgileri

DİZİ PREMIUM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DİZİ PREMIUM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.