DMAX HD Türksat Frekans Bilgisi

DMAX HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EĞLENCE temalı DMAX HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DMAX HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DMAX HD Türksat Frekansı Nedir?


DMAX HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDMAX HD
Frekansı12015
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiNTV TÜRKİYE PAKET
TipHD
KategoriEĞLENCE
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

DMAX HD kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
DMAX 12015 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A NTV TÜRKİYE PAKET

DMAX HD kanalının Türksat frekansı nedir?

DMAX HD Kanalı 12015 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DMAX HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

DMAX HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DMAX HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EĞLENCE kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda NTV TÜRKİYE PAKET paketinde bulunan DMAX HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DMAX HD Kanal Bilgileri

DMAX HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DMAX HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.