DOCUBOX TV Türksat Frekans Bilgisi

DOCUBOX TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı DOCUBOX TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DOCUBOX TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DOCUBOX TV Türksat Frekansı Nedir?

DOCUBOX TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDOCUBOX TV
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreNDS
Güncelleme29.09.2023

DOCUBOX TV kanalının Türksat frekansı nedir?

DOCUBOX TV Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DOCUBOX TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DOCUBOX TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DOCUBOX TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan DOCUBOX TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DOCUBOX TV Kanal Bilgileri

DOCUBOX TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DOCUBOX TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.