DOLUNAY FM Türksat Frekans Bilgisi

DOLUNAY FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan DOLUNAY FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DOLUNAY FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DOLUNAY FM Türksat Frekansı Nedir?

DOLUNAY FM kanalı kapandı mı?

DOLUNAY FM kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek DOLUNAY FM kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi

DOLUNAY FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDOLUNAY FM
Frekansı12422
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU
TipRD
ŞifreŞifresiz

DOLUNAY FM kanalının Türksat frekansı nedir?

DOLUNAY FM Kanalı 12422 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DOLUNAY FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DOLUNAY FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DOLUNAY FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU paketinde bulunan DOLUNAY FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DOLUNAY FM Kanal Bilgileri

DOLUNAY FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DOLUNAY FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.