DOLUNAY FM Türksat Frekans Bilgisi

DOLUNAY FM Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı DOLUNAY FM kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DOLUNAY FM Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DOLUNAY FM Türksat Frekansı Kaç?

DOLUNAY FM Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı DOLUNAY FM
Frekansı12422
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz

DOLUNAY FM kanalının Türksat frekansı nedir?

DOLUNAY FM Kanalı 12422 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. DOLUNAY FM kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DOLUNAY FM Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

DOLUNAY FM kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DOLUNAY FM kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 2 - DOĞU paketinde bulunan DOLUNAY FM kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DOLUNAY FM Kanal Bilgileri

DOLUNAY FM kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DOLUNAY FM kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.