DREAM TÜRK Türksat Frekans Bilgisi

DREAM TÜRK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MÜZİK temalı DREAM TÜRK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DREAM TÜRK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DREAM TÜRK Türksat Frekansı Nedir?


DREAM TÜRK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDREAM TÜRK
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
KategoriMÜZİK
ŞifreŞifresiz
Güncelleme22.02.2024

Kanalın Diğer Frekansları:

DREAM TÜRK kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
DREAM TÜRK HD 12245 H - Yatay TR 27500 5/6 T4A DTVH P5 HD T416

DREAM TÜRK kanalının Türksat frekansı nedir?

DREAM TÜRK Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. DREAM TÜRK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DREAM TÜRK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DREAM TÜRK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MÜZİK kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan DREAM TÜRK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DREAM TÜRK Kanal Bilgileri

DREAM TÜRK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DREAM TÜRK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.