DRT DENiZLi Türksat Frekans Bilgisi

DRT DENiZLi Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan YEREL temalı DRT DENiZLi kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel DRT DENiZLi Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. DRT DENiZLi Türksat Frekansı Nedir?


DRT DENiZLi Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıDRT DENiZLi
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipSD
KategoriYEREL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


DRT DENiZLi kanalının Türksat frekansı nedir?

DRT DENiZLi Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. DRT DENiZLi kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

DRT DENiZLi Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza DRT DENiZLi kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal YEREL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan DRT DENiZLi kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ DRT DENiZLi Kanal Bilgileri

DRT DENiZLi kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. DRT DENiZLi kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.