EASY LISTENING Türksat Frekans Bilgisi

EASY LISTENING Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T5B uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı EASY LISTENING kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel EASY LISTENING Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. EASY LISTENING Türksat Frekansı Nedir?

EASY LISTENING Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıEASY LISTENING
Frekansı11305
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiDIGITURK HD T56
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreIrdeto
Güncelleme29.09.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

EASY LISTENING kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
EASY LISTENING 12187 V - Dikey Batı 27500 5/6 T4A DTVH P4 HD T411


EASY LISTENING kanalının Türksat frekansı nedir?

EASY LISTENING Kanalı 11305 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. EASY LISTENING kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

EASY LISTENING Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EASY LISTENING kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T5B uydusunda DIGITURK HD T56 paketinde bulunan EASY LISTENING kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ EASY LISTENING Kanal Bilgileri

EASY LISTENING kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. EASY LISTENING kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.