EDGE SPORT HD Türksat Frekans Bilgisi

EDGE SPORT HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı EDGE SPORT HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel EDGE SPORT HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. EDGE SPORT HD Türksat Frekansı Nedir?


EDGE SPORT HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıEDGE SPORT HD
Frekansı11880
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-2
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreIrdeto
Güncelleme21.02.2024


EDGE SPORT HD kanalının Türksat frekansı nedir?

EDGE SPORT HD Kanalı 11880 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. EDGE SPORT HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

EDGE SPORT HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EDGE SPORT HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-2 paketinde bulunan EDGE SPORT HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ EDGE SPORT HD Kanal Bilgileri

EDGE SPORT HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. EDGE SPORT HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.