EKOTÜRK Türksat Frekans Bilgisi

EKOTÜRK Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EKONOMİ temalı EKOTÜRK kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel EKOTÜRK Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. EKOTÜRK Türksat Frekansı Kaç?

EKOTÜRK Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı EKOTÜRK
Frekansı12729
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26
TipHD
KategoriEKONOMİ
ŞifreŞifresiz

EKOTÜRK kanalının Türksat frekansı nedir?

EKOTÜRK Kanalı 12729 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. EKOTÜRK kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

EKOTÜRK Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

EKOTÜRK kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EKOTÜRK kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EKONOMİ kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 26 paketinde bulunan EKOTÜRK kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ EKOTÜRK Kanal Bilgileri

EKOTÜRK kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. EKOTÜRK kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.