EPIC DRAMA Türksat Frekans Bilgisi

EPIC DRAMA Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı EPIC DRAMA kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel EPIC DRAMA Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. EPIC DRAMA Türksat Frekansı Nedir?

EPIC DRAMA Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıEPIC DRAMA
Frekansı11789
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR20000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRK TELEKOM HD PAKET-4
TipHD
KategoriGENEL
ŞifreIrdeto
Güncelleme9.06.2023

EPIC DRAMA kanalının Türksat frekansı nedir?

EPIC DRAMA Kanalı 11789 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 20000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. EPIC DRAMA kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

EPIC DRAMA Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EPIC DRAMA kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRK TELEKOM HD PAKET-4 paketinde bulunan EPIC DRAMA kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ EPIC DRAMA Kanal Bilgileri

EPIC DRAMA kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. EPIC DRAMA kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.