ERZURUM RADYO Türksat Frekans Bilgisi

ERZURUM RADYO Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan RADYO temalı ERZURUM RADYO kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel ERZURUM RADYO Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. ERZURUM RADYO Türksat Frekansı Kaç?

ERZURUM RADYO Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı ERZURUM RADYO
Frekansı11096
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR30000
FEC5/6
Paket İsmiTRT PAKET DOĞU
TipRD
KategoriRADYO
ŞifreŞifresiz

ERZURUM RADYO kanalının Türksat frekansı nedir?

ERZURUM RADYO Kanalı 11096 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 30000 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. ERZURUM RADYO kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

ERZURUM RADYO Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

ERZURUM RADYO kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza ERZURUM RADYO kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal RADYO kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TRT PAKET DOĞU paketinde bulunan ERZURUM RADYO kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ ERZURUM RADYO Kanal Bilgileri

ERZURUM RADYO kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. ERZURUM RADYO kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.