EUROSTAR Türksat Frekans Bilgisi

EUROSTAR Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı EUROSTAR kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel EUROSTAR Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. EUROSTAR Türksat Frekansı Nedir?


EUROSTAR Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıEUROSTAR
Frekansı11916
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 13 - BATI
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme1.03.2024


EUROSTAR kanalının Türksat frekansı nedir?

EUROSTAR Kanalı 11916 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. EUROSTAR kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

EUROSTAR Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EUROSTAR kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 13 - BATI paketinde bulunan EUROSTAR kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ EUROSTAR Kanal Bilgileri

EUROSTAR kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. EUROSTAR kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.