EYMEN Türksat Frekans Bilgisi

EYMEN Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı EYMEN kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel EYMEN Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. EYMEN Türksat Frekansı Nedir?

EYMEN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıEYMEN
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz
Güncelleme9.06.2023

EYMEN kanalının Türksat frekansı nedir?

EYMEN Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. EYMEN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

EYMEN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EYMEN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan EYMEN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ EYMEN Kanal Bilgileri

EYMEN kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. EYMEN kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.