EvaTv Türksat Frekans Bilgisi

EvaTv Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EvaTv kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel EvaTv Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. EvaTv Türksat Frekansı Nedir?

EvaTv Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıEvaTv
Frekansı12034
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P2 T47
TipSD
ŞifreŞifresiz
Güncelleme7.06.2023

EvaTv kanalının Türksat frekansı nedir?

EvaTv Kanalı 12034 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. EvaTv kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

EvaTv Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EvaTv kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda DTVH P2 T47 paketinde bulunan EvaTv kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ EvaTv Kanal Bilgileri

EvaTv kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. EvaTv kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.