EvaTv Türksat Frekans Bilgisi

EvaTv Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EvaTv kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel EvaTv Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. EvaTv Türksat Frekansı Nedir?

EvaTv kanalı kapandı mı?

EvaTv kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek EvaTv kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi


EvaTv Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıEvaTv
Frekansı12379
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC3/4
Paket İsmiTÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI
TipSD
ŞifreŞifresiz


EvaTv kanalının Türksat frekansı nedir?

EvaTv Kanalı 12379 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. EvaTv kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

EvaTv Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza EvaTv kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Türksat T4A uydusunda TÜRKSAT ANKARA PAKET 12 - BATI paketinde bulunan EvaTv kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ EvaTv Kanal Bilgileri

EvaTv kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. EvaTv kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.