FARDA TV Türksat Frekans Bilgisi

FARDA TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan ULUSLARARASI temalı FARDA TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel FARDA TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. FARDA TV Türksat Frekansı Kaç?

FARDA TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı FARDA TV
Frekansı12446
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR2400
FEC3/4
Paket İsmiFARDA TV
TipSD
KategoriULUSLARARASI
ŞifreŞifresiz

FARDA TV kanalının Türksat frekansı nedir?

FARDA TV Kanalı 12446 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 2400 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. FARDA TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

FARDA TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

FARDA TV kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FARDA TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal ULUSLARARASI kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda FARDA TV paketinde bulunan FARDA TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ FARDA TV Kanal Bilgileri

FARDA TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. FARDA TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.