FASHION TV Türksat Frekans Bilgisi

FASHION TV Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan MODA temalı FASHION TV kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel FASHION TV Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. FASHION TV Türksat Frekansı Nedir?

FASHION TV Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıFASHION TV
Frekansı12187
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P4 HD T411
TipHD
KategoriMODA
ŞifreNDS
Güncelleme29.09.2023

Kanalın Diğer Frekansları:

FASHION TV kanalının yayın yaptığı diğer frekanslar veya SD/HD yayın frekansları bulundu. Bu frekansları aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Kanal Frekans Polarizasyon Kapsama SR Fec Uydu Paket İsmi
FASHION TV HD 11265 V - Dikey Batı 30000 3/4 T5B DIGITURK HD T55


FASHION TV kanalının Türksat frekansı nedir?

FASHION TV Kanalı 12187 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. FASHION TV kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

FASHION TV Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FASHION TV kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal MODA kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P4 HD T411 paketinde bulunan FASHION TV kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ FASHION TV Kanal Bilgileri

FASHION TV kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. FASHION TV kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.