FAST/FUN Türksat Frekans Bilgisi

FAST/FUN Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan EĞLENCE temalı FAST/FUN kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel FAST/FUN Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. FAST/FUN Türksat Frekansı Nedir?

FAST/FUN Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıFAST/FUN
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipHD
KategoriEĞLENCE
ŞifreNDS
Güncelleme26.09.2023

FAST/FUN kanalının Türksat frekansı nedir?

FAST/FUN Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. FAST/FUN kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

FAST/FUN Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FAST/FUN kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal EĞLENCE kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan FAST/FUN kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ FAST/FUN Kanal Bilgileri

FAST/FUN kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. FAST/FUN kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.