FIGHTBOX HD Türksat Frekans Bilgisi

FIGHTBOX HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan SPOR temalı FIGHTBOX HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel FIGHTBOX HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. FIGHTBOX HD Türksat Frekansı Kaç?

FIGHTBOX HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı FIGHTBOX HD
Frekansı11976
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaTR
SR27500
FEC5/6
Paket İsmiDTVH P1 T44
TipHD
KategoriSPOR
ŞifreNDS

FIGHTBOX HD kanalının Türksat frekansı nedir?

FIGHTBOX HD Kanalı 11976 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri TR, SR değeri 27500 ve FEC değeri 5/6 olarak girilmesi gerekir. FIGHTBOX HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

FIGHTBOX HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

FIGHTBOX HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FIGHTBOX HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal SPOR kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda DTVH P1 T44 paketinde bulunan FIGHTBOX HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ FIGHTBOX HD Kanal Bilgileri

FIGHTBOX HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. FIGHTBOX HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.