FLASH HABER HD Türksat Frekans Bilgisi

FLASH HABER HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T3A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan HABER temalı FLASH HABER HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel FLASH HABER HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. FLASH HABER HD Türksat Frekansı Nedir?

FLASH HABER HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıFLASH HABER HD
Frekansı12685
Polarizasyon DeğeriV - Dikey
KapsamaBatı
SR30000
FEC2/3
Paket İsmiTÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8
TipHD
KategoriHABER
ŞifreŞifresiz
Güncelleme23.09.2023

FLASH HABER HD kanalının Türksat frekansı nedir?

FLASH HABER HD Kanalı 12685 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise V - Dikey'dır. Kapsama değeri Batı, SR değeri 30000 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. FLASH HABER HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

FLASH HABER HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FLASH HABER HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal HABER kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T3A uydusunda TÜRKSAT MPEG-4 PAKET 8 paketinde bulunan FLASH HABER HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2023 ve 2024 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ FLASH HABER HD Kanal Bilgileri

FLASH HABER HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. FLASH HABER HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.