FOOD NETWORK 24 Türksat Frekans Bilgisi

FOOD NETWORK 24 Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan GENEL temalı FOOD NETWORK 24 kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel FOOD NETWORK 24 Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. FOOD NETWORK 24 Türksat Frekansı Nedir?

FOOD NETWORK 24 kanalı kapandı mı?

FOOD NETWORK 24 kanalı aşağıdaki frekanslardan artık yayın yapmamaktadır. Kanal kapanmış veya frekans bilgileri değişmiş olabilir. Aşağıda yer alan bağlantıdan tüm kanal listesini inceleyerek FOOD NETWORK 24 kanalı kapanmadıysa güncel Türksat frekans bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Güncel kanal listesi ve frekans bilgileri için: Türksat Frekans Listesi


FOOD NETWORK 24 Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal AdıFOOD NETWORK 24
Frekansı18738
Polarizasyon DeğeriLHCP
KapsamaKa-West
SR22500
FEC2/3
Paket İsmiSATVIEW NETWORK
TipSD
KategoriGENEL
ŞifreŞifresiz


FOOD NETWORK 24 kanalının Türksat frekansı nedir?

FOOD NETWORK 24 Kanalı 18738 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise LHCP'dır. Kapsama değeri Ka-West, SR değeri 22500 ve FEC değeri 2/3 olarak girilmesi gerekir. FOOD NETWORK 24 kanalı SD olarak yayın yapmaktadır.

FOOD NETWORK 24 Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FOOD NETWORK 24 kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümüne girmeniz yeterlidir.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal GENEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda SATVIEW NETWORK paketinde bulunan FOOD NETWORK 24 kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2024 ve 2025 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ FOOD NETWORK 24 Kanal Bilgileri

FOOD NETWORK 24 kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. FOOD NETWORK 24 kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.