FOX CRIME HD Türksat Frekans Bilgisi

FOX CRIME HD Türksat Frekans Bilgileri

Türksat T4A uydusundaki kanal listesi içeriğinde bulunan BELGESEL temalı FOX CRIME HD kanalını uydu alıcınıza tanımlamak için gerekli olan güncel FOX CRIME HD Türksat frekans bilgisi ve diğer tüm kanal detayları verilmektedir. FOX CRIME HD Türksat Frekansı Kaç?

FOX CRIME HD Kanalı GÜNCEL Türksat Frekansı:

Kanal Adı FOX CRIME HD
Frekansı11822
Polarizasyon DeğeriH - Yatay
KapsamaDoğu
SR14166
FEC3/4
Paket İsmiFOX INT HD PAKET
TipHD
KategoriBELGESEL
ŞifreIrdeto

FOX CRIME HD kanalının Türksat frekansı nedir?

FOX CRIME HD Kanalı 11822 frekansından yayın yapmaktadır. Polarizasyon değeri ise H - Yatay'dır. Kapsama değeri Doğu, SR değeri 14166 ve FEC değeri 3/4 olarak girilmesi gerekir. FOX CRIME HD kanalı HD olarak yayın yapmaktadır.

FOX CRIME HD Kanalı uydu alıcısına veya Televizyona nasıl yüklenir?

FOX CRIME HD kanalı frekans ayarı nasıl yapılır öğrenmek için bu başlığı inceleyebilirsiniz. Uydu alıcısına veya içerisinde entegre uydu alıcısı bulunan televizyonunuza FOX CRIME HD kanalını yüklemek için yukarıda yer alan frekans tablosunda yer alan frekans bilgilerini uydu alıcınızın veya televizyonunuzun frekans ayarları bölümünden ekleyebilirsiniz.

Türksat Otomatik Kanal Güncelleme ve Kanal Ayarları

Tüm Türksat 5A, 3A ve 4A kanallarının frekanslarını uydu alıcınızda ayarlamak için: Türksat Otomatik Kanal Ekleme

Kanal BELGESEL kategorisinde bulunmaktadır.

Türksat T4A uydusunda FOX INT HD PAKET paketinde bulunan FOX CRIME HD kanalını uydu alıcınıza yüklemek için, uydu alıcınızda yukarıda verilen 2022 ve 2023 güncel frekansları girmeniz gerekmektedir.

Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ FOX CRIME HD Kanal Bilgileri

FOX CRIME HD kanalının Digiturk, D-Smart, TiviBu, Turkcell TV+ gibi platformlarda kaçıncı kanalda olduğunu öğrenmek için kanal frekanslarını yüklemenize gerek yoktur. Bu platformlarda kanal bilgileri otomatik olarak güncellenmektedir. FOX CRIME HD kanalının güncel frekansını öğrenmek için kumandadan kanal listesini inceleyebilirsiniz.